0 262 646 00 58

Hakkımızda

2006 yılından bu yana spor bilincinin gelişmesi, toplumun tüm kesimlerine  sportif faaliyetlerin ulaşılabilir olması ilkesiyle hareket eden Şen Spor bu çerçevede edindiği tecrübeleri değişimin gücüne inanarak, sürekli gelişimi takip ederek ve tüketicileri kaliteli ürünlerle buluşturmayı hedef alarak yola çıkmıştır.

Gebze Organize Sanayi Bölgesinde 2500 m2kapalı ve 4000 m2 lik açık alanlı  fabrikasında imalat ve spor aletleri satış projelerine hızla devam eden Şen Spor koşu bandından kondisyon bisikletine, vücut geliştirme cihazlarından spor aksesuarlarına kadar kendi markasının yanı sıra bilinen spor markalarını da spor severlerle buluşturarak sağlıklı ve kaliteli ürünlerle müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Hedefin de  sürekli gelişim olan Şen Sporda imalat titiz çalışmalar sonucu gerçekleştirilir. Onaylanan müşteri taleplerinin üretim süreci kesim, büküm, kaynak, taşlama, boya ve kalite kontrol  adımları uygulanarak, siparişler doğrultusunda Boru Profil ve D profil seçenekleriyle kaliteden ödün vermeksizin sonlandırılır. İmalatı tamamlanarak sevke hazır hale gelen ürünler müşterilerimize ulaştırılıp montajı yapıldıktan sonra teslim edilir.

Sportif faaliyetlerin toplum sağlığı üzerindeki olumlu etkilerine inanan Şen Spor geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına hızla çözüm üretmektedir.

ISO 9001 standartlarında hizmet veren Şen Spor müşterilerinin taleplerini ekonomik fiyat politikasıyla karşılamaktadır.